WhatsApp
TÜM ÜRÜNLERDE PEŞİN FİYATINA 12 TAKSİT
Yükleniyor...

Pazaryeri Entegrasyonu Nedir ?

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

05 Ağustos 2021, 16:07 0 Yorum 268 Okuma

Pazaryeri Entegrasyonu ile E-Ticaretinizi tek panelde yönetebilirsiniz, Peki Pazaryeri Entegrasyonu nedir nelere dikkat etmeliyiz bize ne gibi kolaylıklar sağlar?

 

 • Stok sayımı gibi vakit kaybettiren işlerle uğraşmazsınız.
 • Farklı farklı bir den çok pazaryerinin karışık panelleri yerine kolay ve hızlı tek bir panel üzerinden tüm dijital mağazalarınızı yönetirsiniz.
 • Tüm satışlarınızın siparişleri tek bir panele düşer. Böylece her siparişi zamanında ulaştırırsınız ve mağaza puanınınız düşmez.
 • Detaylı Raporlar sayesinde mağazanıza dair daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.
 • Kargo operasyonlarınızı daha düzenli ve anlık takip edebilirsiniz.
 • Müşteri memnuniyetini %100 artırır.

 

Stok ve Sipariş Takibi

Satıştaki ürünlerinizin stok güncellemeleri yapılırken ayırdığınız zamanı minimum seviyelere indirerek tek elden stok güncellemelerinizi yapabilirsiniz.

 •  Pazaryerlerini Tek Programdan Yönetme: Pazaryeri Entegrasyonu sayesinde pazaryerlerinizde ki tüm sipariş, satış, stok ve kargo süreçlerinizi tek panel üzerinden yönetebilirsiniz.
 • Stok Güncelleme: Ürünlerinizin stokları Pazaryeri Entegrasyonu sayesinde otomatik olarak tüm pazaryerlerinde güncellenecektir. Stokta sıkıntı yaşanan ürünler uzman pazaryeri raporlarında size gösterilir. Stokları biten ürünler otomatik olarak satışa kapatılır. Stoklarda azalma olduğunda panel size uyarı verir.
 •  Faturalama: Pazaryeri Entegrasyonu ile tüm pazaryeri satışlarınız için otomatik olarak e-Fatura oluşturabilir, müşterilerinize e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. Çoklu kargo fişi yazdırma imkânı ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. .

 

Ürün Listeleme

Satıştaki ürünlerinizi pazaryerlerinde toplu olarak veya tek tek listeleyebileceksiniz. Dakikalar içerisinde ürünlerinizi pazaryerlerinde listeleyebilir, tüm pazaryerlerinizi birbirlerine senkronize edebilirsiniz.

 •  Kategori ve Marka Eşleştirme: Pazaryerlerine ürün listeleme yaparken, ürünlerinizin doğru marka ve kategoriler altında yer aldığına emin olmak için marka bilgilerini ve alt kategorilerini pazaryerleri ile eşleştirebilirsiniz.
 •  Ürün Aktarma: Pazaryerleri üzerinden Pazaryeri Entegrasyonu sistemine ürün aktarımını kolayca yapabilirsiniz.

 

 

Satış ve Sipariş takibi (Fiyat Kontrolü)

Pazaryerleri arasında farklılık gösteren komisyon, kargo vb. ücretlere göre satış fiyatlarını belirleyebilir, farklı ve özel günlere ilişkin düzenleyeceğiniz kampanyalarınızı , indirimlerinizi tüm pazaryeri mağazalarınızda aynı anda uygulamaya dahil edebilirsiniz.

 •  Pazaryeri Bazlı Fiyat Kuralı Belirleme: Her pazaryeri sunduğunuz ürüne göre farklı komisyon oranları belirlemektedir. Pazaryeri Entegrasyonu sayesinde ürünlerinizin fiyatlarını pazaryerlerine göre ayarlayabilirsiniz.
 •  Tek Tuşla İndirim Yapma: Pazaryeri Entegrasyonu paneli üzerinden satıştaki ürünlerinize mağazanıza özel indirimler tanımlayabilirsiniz. Fiyat ayar özelliklerini kullanarak ürün fiyatlandırmalarınızı ayarlayabilirsiniz. Tanımladığınız indirimli fiyatları tek tuş ile tüm pazaryerlerinde güncelleyebilirsiniz.
 •  Kategoriye göre komisyon ayarı: Paneldeki fiyat değiştirme bölümünden kategorilere göre komisyonlar belirleyebilirsiniz

 

Anlık Detaylı Raporlama

En çok satışı yapılan ürünler raporu, sipariş ve ciro raporlarını, kategori bazlı satış raporlarını, marka bazlı satış raporlarını ve komisyon raporlarını görüntüleyebilir ve detaylı raporlardan faydalanabilirsiniz. Günlük, aylık , altı aylık ve yıllık ciro takiplerinizi, ürün satışlarınızı raporlayabilirsiniz.

 

E-Fatura

E-Fatura & E-Arşif özelliğimiz ile tek tuşla fatralarınızı kesebilirsiniz

 

Kargo Takibi Yönetimi

Kargoya vermiş oldğunuz siparişlerinizi anlık takibini yapabilirsiniz

 

Kısaca konuyu toparlayacak olursak Pazaryeri Entegrasyonu ile üzerinizdeki iş yükünü alabilirsiniz

Okuyucu Yorumları

0 Yorum